9 grudnia 2024 r. w siedzibie Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. Andrzeja Bączkowskiego w Warszawie odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 30-lecia Centrum.

W dniu 14 listopada w Centrum partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyła się konferencja „Zawody deficytowe – wyzwania, zagrożenia, rozwiązania” zorganizowana przez NSZZ „Solidarność” i CPS „Dialog” im. Andrzeja Bączkowskiego.

W dniu 21 maja 2024 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyła się w formie hybrydowej debata pt. „Dialog społeczny – niechętny kompromis czy przemyślany konsensus?”. Spotkanie poprowadził dr Jan Czarzasty ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a wśród panelistów znaleźli się prof. Jan Klimek, prof. Jacek Sroka i prof. Andrzej Zybała.

W dniu 29 listopada 2023 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyła się debata online pt. „Dialog społeczny wobec wyzwań współczesności – kompromis, konsensus, partnerstwo?”.

W dniu 21 marca 2023 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie odbyła się debata pt. „Transfery socjalne i struktura rynku pracy”.

W dniu 27 września 2022 r., w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie, odbyło się spotkanie w formie debaty partnerów społecznych Rady Dialogu Społecznego z Cosmin Boiangiu, dyrektorem wykonawczym Europejskiego Urzędu ds. Pracy (ELA).

W dniu 16 września 2022 r. odbyła się w formie spotkania online debata zorganizowana przez Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” pt. „Bezrobocie w Polsce – sytuacja obecna i scenariusze na przyszłość".

W Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie w dniu 17 listopada 2021 r. odbyła się w formie hybrydowej konferencja pt. KPO – rola społeczeństwa obywatelskiego: zaangażowanie zorganizowanego społeczeństwa obywatelskiego w krajowe plany odbudowy i zwiększania odporności.

W dniu 26 kwietnia 2021 r. Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” wraz z Grupą Roboczą ds. europejskiego dialogu społecznego Rady Dialogu Społecznego zorganizowały debatę online pt. „Cyfryzacja w świecie pracy”. Spotkanie odbyło się z udziałem polskich partnerów społecznych dot. implementacji porozumienia w sprawie cyfryzacji, podpisanego w czerwcu 2020 r. przez europejskich partnerów społecznych: EKZZ, BUSINESSEUROPE, CEEP (obecnie SGI Europe) oraz SMEunited.